Rtanj - Sloga 2:0

13. kolu Okružne lige Zaječar fudbaleri Sloge iz Žučkovca izgubili su od Rtnja iz Boljevca rezultatom 2:0. Utakmica je odigrana na gradskom stadionu u Boljevcu pred oko 150 gledalaca.

9 April 2011

13. kolu Okružne lige Zaječar fudbaleri Sloge iz Žučkovca izgubili su od Rtnja iz Boljevca rezultatom 2:0. Utakmica je odigrana na gradskom stadionu u Boljevcu pred oko 150 gledalaca. U prvom poluvremenu domaćini su imali više loptu u posedu i stvorili su nekoliko dobrih šansi za gol ali su napadači Rtnja bili neprecizni. Sloga je stvorila jednu šansu za gol, ali je udarac Prvulovića sa ivice šesnaest metara, golman Rtnja krajnjim naporom odbranio. Poluvreme se završilo rezultatom 0:0. U 55. minutu domaća ekipa je došla u vođstvo golom Živkovića posle njegovog prodora po desne strane. U 85. minutu Sloga je imala stopostotnu šansu za izjednačenje u kojoj se našao Kojić. On je ostao sam na petercu i glavom šutirao pored same stative gola domaće ekipe. U 90. minutu Rtanj je postigao još jedan gol i utakmica se završila rezultatom 2:0. FK Sloga je igrala u sastavu: Rajković Miloš, Miladinović Aleksandar, Đurić Dalibor, Anđelković Ivan, Janković Saša, Milutinović Milan, Aleksić Slaviša, Tasić Miloš, Anđelković Milan, Tasić Milan i Prvulović Miloš. Igrali su još Rajković Nikola, Miletić Saša i Kojić Slaviša. U narednom kolu FK Sloga dočekuje FK Rudar iz Podvisa. Utakmica se igra 17.04.2011 u 16:00h na igralištu u Žučkovcu.

Smeštaj Privatni smeštaj Smeštaj sa bazenom Hoteli u Sokobanji Pansioni Seoski turizam Smeštaj na jezeru Cenovnik O Sokobanji O Sokobanji Istorija Istorija Prvi tragovi naselja Turski period Prvi ustanak Naredba 1837-1880 Do II svetskog rata NOB i revolucija Zdravstvo Zdravstvo Zdravstveni turizam Faktori lečenja Kupanje Inhalacija Radioaktivnost Radioaktivne vode Mineralne vode Lekovite vode Znamenite ličnosti Kako doći? Klima Oblačnost Padavine Magla Vetar Vegetacija Vremenska prognoza Odgovori Predsednika Opštine Gradski vodič Gradski vodič Izletišta Parkovi Mapa grada Crkve Autobuske linije Doček nove godine Wellness centar Restorani Akva Park Etno restoran STARA VODENICA Vesti Linkovi Nekretnine Kontakt